گرافیک و چاپ

طرح‌های گرافیکی خلاق، جذاب و گویا نقش مهمی در ایجاد و انتقال معنا و مفهوم به مخاطب هدف دارند. از اینرو بخش جدایی‌ناپذیری از پروژه‌ها و فعالیت‌های تبلیغاتی و ارتباطی محسوب می‌شوند. یک طرح گرافیکی موثر از ویژگی‌های کلیدی زیر برخوردار است:
● قابلیت درک و تفسیر: مخاطب به‌محض مواجهه با آن، آن‌را به‌درستی درک کرده و تفسیر می‌کند.
● زیبایی: مخاطب به‌دلیل زیبایی بصری نهفته در طرح گرافیکی جذب آن شده و آن‌را به یاد می‌سپرد.
● قابلیت توسعه: طرح‌های گرافیکی خوب توسط انواع رسانه‌های چاپی و چندرسانه‌ای قابل اجرا و اکران هستند.
● خلاقیت: تبدیل ایده‌ی مفهومی به طرح گرافیکی جذاب، فرایندی خلاقانه است. طی این فرایند تلاش می‌شود با به‌کارگیری اصول روانشناسی رنگ‌ها، تئوری عمومی ادراک و عناصر بصری جذاب و گویا مفهوم ارتباطی تبدیل به پیامی موثر شود.
آتلیه‌ی طراحی گرافیک و عکاسی صنعتی گروه رسانه ای اروند یکی از مجهزترین آتلیه‌های موجود در کشور است که گروهی از خلاق‌ترین و زبده‌ترین هنرمندان حوزه‌ی گرافیک را گردهم‌آورده تا موثرترین طرح‌های گرافیکی را در قالب کمپین‌های یک‌پارچه یا پروژه‌های مستقل طراحی گرافیک تولید کرده و برای اجرا و اکران در رسانه‌های مختلف آماده نمایند. خدمات اصلی این واحد به مشتریان عبارتند از:
● طراحی آرم تصویری (لوگو) و آرم نوشتاری (لوگو تایپ)
● طراحی مجموعه‌ی اداری (کارت ویزیت، سربرگ، پاکت و سایر فرم‌های اداری)
● طراحی پوسترهای تبلیغاتی، کاتالوگ و بروشور طراحی تابلوهای تبلیغاتی بزرگ (بیلبورد) با فرم‌ها و ایده‌های نو در ساخت تابلو
● طراحی و زیبا سازی فضاهای شهری
● خلق شعار و پیام‌های تبلیغاتی با‌توجه به مفهوم ارتباطی، رسانه و مخاطب پیام
● غنی‌سازی طراحی فضای داخلی شامل محیط‌های کار، غرفه‌های نمایشگاهی، سازه‌ها واستندهای تبلیغاتی، نورپردازی و طراحی صنعتی، طراحی فرم ظاهری محصولات صنعتی
● طراحی و ساخت هدایای تبلیغاتی، طراحی تندیس وطراحی بسته‌بندی
● طراحی گرافیکی صفحات اینترنتی، وب‌سایت و محتوای الکترونیکی
● عکاسی صنعتی

خدمات فوق در قالب کمپین‌ها و برنامه‌های تبلیغاتی و ارتباطی و با حفظ هم‌راستایی و یک‌پارچگی کامل با سایر پیام‌ها مانند تیزرهای تلویزیونی ارائه می‌شوند.