با ما تماس بگیرید 22215018 - 021

خانه » درباره‌ی ما » مدیران و گردانندگان

مدیران و گردانندگان

امیرحسین علیزاده، مدیرعامل

امیرحسین علیزاده در نیمه آیان ماه ۱۳۶۲ در خانواده ای سنتی و مذهبی در یکی از محلاتAmir H. Alizadeh شمیرانات متولد شد. از چهار پنج سالگی با دوربین ۱۱۰ عکس میگیرفت. آن زمان ها حتی فلاش هم بدون باتری و بصورت یکبارمصرف و با اشتعال منیزیوم عمل می کرد.

دوربین آگفا ۱۱۰ مونس شب و روزش بود تا در سن ۱۰ سالگی جهت پرداختن به علاقه ی کودکی اش در مدرسه ی هنر و ادبیات صدا و سیما مشغول تحصیل همزمان در دو رشته‌ی موسیقی و خوشنویسی شد.

خودش میگوید این دو رشته امروز در فعالیتهای تلویزیونی و ساخت فیلم های مستند و یا تبلیغاتی تاثیر وافری دارد چنانچه سرنخ خوشنویسی بعدها به نقاشی، گرافیک و مبانی تصویر تبدیل شد و سرنخ موسیقی نیز کم کم سبب شد با ریتم در تصویر سازی‌های تلویزیونی‌اش ارتباط بیشتری برقرار کند.

پــس از حــدود پنــج سـال تحصیل در ایـن دو رشتــه، مدت بسیــار کـوتـاهـی را صــرف شــاگــردی استاد مرحوم محمدعلی ترقی‌جاه نمود و توانست با سبک های متنوع هنر تصویر بیشتر آشنا شود و با ابزار مداد رنگی مدتی را شاگردی نمود تا در نوبه ی آبرنگ از شاگردی استاد محروم شود.

هم زمان با ادامه‌ی رشته های هنری سعیدر بسط هنر تصویرسازی‌اش گرفت و در نوجوانی توانست با فراگیری گرافیک رایانه به سمت طراحی گرافیکی سوق پیدا کند.

عکاسی را نیز هیچگاه رها نکرد و از نوجوانی با دوربین های حرفه‌ای‌تر آشنا شد.

دوران متوسطه و تحصیلات عالی را با نظر DSC_7237برخی اعضای خانواده علیرغم عشق و علاقه به هنر، در رشته های ریاضی و نهایتا اقتصاد طی طریق کرد.

از دوران تحصیل در دانشگاه علاقه ی وافری به تدریس داشت بطوری که ابتدا در دوره های مرتبط با تحصیلات شروع به تدریس نمود و سپس در یک مدرسه ی راهنمایی و سال بعد در چندین هنرستان مشغول تدریس فنون تصویرسازی گردید. سالهای بعد از آن مقارن شد با برگزاری دوره‌های پیشرفته‌ی عکاسی و تصویرسازی در مراکز آموزش عالی از جمله دانشگاه جامع علمی کاربردی.

با ادغام فنون عکاسی و گرافیک از سال ۱۳۸۱ تا کنون در زمینه‌ی تدوین تلویزیونی اشتغال دارد.

در پروژه‌های کوچک و بزرگی به عنوان تصویربردار و یا عکاس فعالیت داشته است.

از سال ۱۳۸۵ به ساخت مستند علاقه مند شد. اولین کار داستانی اش را در سال ۱۳۹۰ با عنوان “بچه های دریا” برای سازمان تبلیغات اسلامی ساخت.DSC_7081

در پروژه های مختلف در سمت هایی چون نویسنده، مشاور طرح، ایده پرداز، تصویربردار، عکاس، کارگردان و تدوینگر ایفای نقش نمود.

از سال ۱۳۸۲ مشاوره ی تبلیغاتی و رسانه ای شرکت های مختلف از جمله قطعات صنعتی ایران (آرمکو)، دردودگران هنرآفرین تهران، البرز ورزگر ماشین و … را پذیرفت. اخیرا بعد از ورود به عرصه‌ی فیلمسازی تبلیغاتی در حوزه‌ی فناوری‌های نوین در صنعت کشاورزی، از سال ۱۳۹۰ تاکنون، مشاوره تبلیغاتی و رسانه‌ای دو شرکت بزرگ اروپایی در حوزه‌ی فناوریهای نوین و ماشین‌آلات کشاورزی در سطح خاورمیانه بوده است.

 

 

 

 

 

 

علیرضا چنگیزی، مدیر بخش تولیدات تلویزیونی

به زودی …

امین مسلمی، مدیر بخش دکور

به زودی …

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *